| chyccorita a întrebat:

Hey buna imi puteti spune cu ce pot lipi pietricele pe unghii?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Este lipici special pentru unghii sau cu gel transparent sau oja transparenta.

| chyccorita explică (pentru BiuL):

Ok,si cer la magazin lipici pentru unghii sau de lipit pietricele dar nu vreau ceva sa imi afecteze unghiabig grin

| neutrino a răspuns:

Exista un lipici special ce se gaseste in comert, dar nu stiu cum se numeste.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Când încă nu e oja uscată, aplici pietricelele pe unghii și mai aplici un strat de top coat și îți vor ține mult. Nu te chinui cu lipici

| capricc a răspuns:

Adeziv de unghii sau direct peste un lac incolor si astepti sa se usuce (caz in care pot cadea mai repede, dar oricum cad daca le atingi si la agati)

| Imstrong a răspuns:

Cu lac sau cu un lipici de la magazin, cere si tu un lipici oarecare.
Funda?

| LariEl a răspuns:

Exista pietricele spciale care le lipesti pe unghii cu lac