| missoriginalitate a întrebat:

Hey,buna tpu.as vrea sa imi fac suvite cu hartie creponata si am parul maro spre negru si as vrea sa stiu ce culoare se vede si cum se fac?

Răspuns Câştigător
| Kate20 a răspuns:

Eu sunt satena si mi-am facut cu rosu deschis, cu mov inchis si albastru inchis. Dar tu sa incerci cu culori deschise. Asa.cum se fac: inmoi hartia creponata in apa,apoi iti dai pe par, dar sa iei in mana o suvita, o faci, iei alta, si tot asa.eu mi-am facut multe...

1 răspuns:
| BriannaBonjour a răspuns:

Pai la parul inchis merg culori aprinse tip rosu sau ai putea sa-ti decolorezi putin varfurile si sa le vopsesti galbene.