| H2SO4 a întrebat:

Hey, buna. vreau sa imi iau si eu o geaca de primavara, ma ajuta cineva cu niste sfaturi, modele?))

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ww.boohoo.com, la prima comanda taxat de transport e de 5 lire si marfa iti vine prin posta romana in 5 zile lucratoare. Ca si calitate sunt foarte buna si au calculator de masuri pe site. Iti poti gasi destule modele pe site si total deosebite de ceea ce se gasesc in tara si cu toate preturile sunt chiar foarte bune. Site-ul este englezesc.

| Issa20sb a răspuns:

Sincer
parerea mea ca cele mai tari sunt cele cu aplicatii de tinte epoleti (piele ecologica) pana in talie tongue

| Radoi_Bianca_1998 a răspuns:

Eu iti recomand un paltonas mai scurt sau o geaca de piele, ar merge chiar si o simpla gecuta mai scurticica. Sper ca te-am ajutat!

| H2SO4 explică (pentru Radoi_Bianca_1998):

As vrea sa vad, trimite un link ceva.