| BeautyTeacher a întrebat:

Hey buna... vreau si eu va rog toate stilurile pe care le poate adopta o fata, gen:vintage, boho chic, rock, emo etc. le vreau pe toate. tencs. funda

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Este greu să enumeri toate stilurile. Pot adauga la cele scrise de tine casual, romantic, punk, etno, sport, military, animal print... etc. Acuma multe dintre ele au suprapuneri de caracteristici, deci pot semana.
Pentru accesorii stiu un magayin on line care le are cumva demarcate in functie de stilul in care vrei sa -l adopti http://www.crownfashion.ro/