| mdia13 a întrebat:

Hey! Care credeti ca sunt cele mai bune unghii false? Dar adeziv? Va rog sa imi spuneti si cam de pe unde le pot cumpara.

Mersi. Funda

1 răspuns:
| sophieLY a răspuns:

Clar,cele mai bune unghii false sunt cele construite din gel.O cutiuta de gel costa cam 180 de lei (cam 50 ml), dar eu zic ca unghiile din gel sunt mai ok decat plasticul.
Aici gasesti tot ce iti trebuie pentru unghii false si manichiura:
http://www.unghii-false.ro/
Singura nu ai cum sa iti construiesti, asa ca poti merge la un salon si le spui celor de acolo ce iti trebuie cu exactitate.Dar daca esti experta, poti sa iti faci singura.
Bafta!
Numai bine!