| Iuliaaaaa a întrebat:

ce firma pentru unghii false credeti ca este mai buna? Aici ma refer la geluri...Mersi!

3 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Eu iti recomand:

http://softnailsro.blogspot.com ai poze cu modele aici http://modelepeunghii.blogspot.com

| moni_9070 a răspuns:

Eu una te sfatuiesc sa nu iti pui unghii false, dar asta e decizia ta. mama mea este manichiurista si au venit la ea multe fete/femei care au avut unghii false si pot sa iti zic ca arata oribil, inainte sa iti aplice genul si le pileste si se fac foarte subriri. dupa cand va veni timpul sa dai jos acel gel catastrofa. ti le pileste pana aproape ramai fara unghie ti se vor rupe imediat si va trebui sa astepti pana iti vor creste iar pentru a avea unghii frumoase si sa aiba luciu

| Iuliaaaaa explică (pentru moni_9070):

Ms moni_9070 pentru raspuns dar eu stiu ce inseamna sa am unghii false, am avut timp de un an de zile si am luat o pauza de 2 luni si intr-adevar inca nu si-au revenit, sunt moi si nu mai cresc si arata oribil.Pentru k in mod normal daca vrei unghii false tb sa faci o pauza intre 2-3 sedinte.Eu am facut un curs acum un an si ceva pentru unghii false si am pus si la fete, ceea ce imi spui tu nu este ceva nou pentru mine, doar k pe mine ma interesa ce firme de geluri sunt mai bune. Vroiam sa doar sa fac un sondaj.Dar mersi oricum pentru raspuns.