| sunnyway a întrebat:

Hey! Caut de ceva vreme o oja de culoarea verde inchis, turcoaz...noante de verde marin, verde spre albastru (in general VERDE). Ma puteti ajuta? Multumesc! love struck Fundita + vot! P. S: Nu doresc sa comand? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| KaRioKa a răspuns:

La magazinele : douglass, flormar, sephora. la sephora gasesti verde inchis e superb!

3 răspunsuri:
| bianca4ever4u a răspuns:

Eu am cumparat de curand nuanta green with envy de la Sally Hansen si este un verde chiar foarte frumos.alta nuanta de verde ar fi wet n' wild 225C -sage in the city.iar ca albastru ton wet n'wild, nuantele 227C-teal or no teal si 230C-saved by the blue. sper sa te ajute acestea.mentionez ca eu le-am cumparat din america.

| Teox3 a răspuns:

Avon love struck