| elynasv a întrebat:

Hey, ce crema cu fps ar trebui sa folosesc ca sa nu-mi apara pete, pistrui pe fata? funda!winking

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Cu cat este factorul de protectie mai mare, cu atat mai bine. Cele mai sigure sunt cele pentru copii, pentru ca sunt facute sa protejeze pielea lor sensibila. Iti recomand Garnier Ambre Solaire FPS 50+ (este si rezistent la apa, deci poti sa folosesti acest produs si la mare/piscina fara nicio grija).

1 răspuns:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Farme crema pentru pete si pistru. arata asa: http://3.bp.blogspot.com/......farmec.jpg