| Lexy_8521 a întrebat:

Crema Farmec pentru pete si pistrui, este buna? a folosito cineva? Thank!happy

4 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Dap, am folosit-o si mie mi-a sa luat pata. La tine depinde ce fel de piele ai. Succes! Funda?

| Christina a răspuns:

Eu am folosit, iti decoloreaza petele si pistrui. E foarte buna.

| Rubi91 a răspuns:

Nu am folosit-o dar cred ca e buna, am si eu o crema depilatoare farmec si sunt multumita de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am eu de vreo 4 lunii asa nu m-am dat chiar in fiecare zi( sunt niste piscaturi la incep. pe care chiar le suport cu greu straight face ) dar se vad progresele mai mia deecolorat pistrui