| sssss a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre Aknesol(pentru cosuri)?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Pai. avand in vedere ca iti usca cosurile f repedee`... e o solutie f bunawinking
eu o folosesc de 2 luni si sunt multumitawinking
dar. nah.eu acum am renuntat la Aknesol si ma dau cu lamaie pe cosuriwinking, si lamaia este la fel de buna ca si Aknesolulwinking si lamaia nu`ti lasa urme pe fata cum iti lasa Aknesolul dupa ce te`ai dat cu elwinking

| SweetAnna a răspuns:

Si eu am cosuri si folosesc aceasta solutie si char e ft. buna... Poti sa o incerti cu incredere! fundita?

| soryna_9188 a răspuns:

O idee fantastica eu te sustin dn tot punctele de vedere