| byby_6933 a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre noul meu blog?;))
http://bestylishandhealthy.blogspot.com/
Sunt doar la >inceput:"

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Foarte frumos şi folositor. Ţine-o tot aşa thumbs up

Numai bine!

| ladybug17 a răspuns:

Buna! Este un blog intr-adevar dragut, cu bun gust si foarte mult stil! Se vede ca ai o pasiune pentru fashionbatting eyelashes Felicitari! Iar pentru incepu este mai mult de cat ma asteptam!
Felictarile mele si sa speram ca vei ajunge cu el cat mai sus!
Good luck!winking :*

| ladybug17 a răspuns:

PS : m-am abonat si eu la el;)) imi poti vizita si blogul meu si eu sunt tot la inceput :D
http://maiestesimaineozi.blogspot.com/

| julia99 a răspuns:

E frumos.Imi spui si mie cum l ai facut vreau si eu te rogg

| byby_6933 explică (pentru julia99):

Pai mai intai ar trebui sa-ti faci un cont pe google.Cel mai usor e sa scrii pe google "blog" si sa accesezi primul link.Acolo vei gasi toate instructiunile de care ai nevoiehappy

| Helenna a răspuns:

Este foarte frumos. Chiar ai ce invata! Promit ca iti voi urmari toate posturile. Multumim ca ne-ai impartasit si noua acest modern blog si tine-o tot asa! :* big hug