| Anne_1755 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre produsele Metropolitan? Vreau parerea celor care le-au folosit nu din auzite.Tnx:d

9 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Eu am cateva produse si sunt destul de multumita de ele(am incercat si avon, oriflame, iar de amway am fost foarte dezamagita). Bijuteriile sunt foarte dragute.

| apaplata_7449 a răspuns:

Pai nu's cele mai bune. dar banuiesc ca trebuie sa fie ceva si mai rau decat astealaughingdeci intre bune si rele

| Anonim_4683 a răspuns:

Sunt ieftine si de o calitate foarte proasta. mi-am cumparat o oja si mi se duce de pe unghii si daca ma spal pe maini. straight facegloss`ul te tine pana iesi din casa, si daca iti uiti telefonul si te intorci dupa el poti sa te mai dai inca o data cu gloss. intr`adevar preturile sunt foarte mici si te atrag, insa dupa ce primesti produsul nu iti vine sa mai dai pe el nici 3% din cat ai platit. iti recomand amway sunt preturile mai ridicate dar si calitatea e mai buna.

| oriflame_9415 a răspuns:

Nu te sfatuiesc cred ca sunt primele la proasta calitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc in deplina cunostinta de cauza, fiind coordonatoare si consumatoare in acelasi timp. Produsele Metropolitan nu sunt selecte nici ca ambalaj nici ca si calitate. Sunt doar bune, nu excelente. Initial nici eu nu am avut incredere in calitatea lor, dar clientii mei sunt multumiti si continua sa cumpere. Eu sunt si reprezentanta Oriflame pentru clientii care isi permit da dea bani mai multi pentru cosmetice. Ceilalti s-au directionat singuri spre Metropolitan si acestia sunt multumiti si ei. Recomand cu caldura produsele spa, sapunurile naturale, parfumurile. La mine au cea mai mare trecere si cei mai fideli cumparatori.
Metropolitan e foarte rentabil ca mica afacere in sensul ca are cel mai generos plan de marketing, cele mai mari comisioane si bonusuri si sunt foarte seriosi. O spun ca una care se astepta sa mi se mai "greseasca" calculul bonusurilor si sa primesc bani mai putini. Nu a fost cazul. Sunt foarte multumita de seriozitatea si promptitudinea lor. In concluzie recomand Metropolitanul in dubla sa ipostaza:afacere si apoi firma distribuitoare de cosmetice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnitei care recomanda amway ii cer sa ne spuna cat costa un gloss ultrarezistent de la amway... Cine isi permite e liber sa-l ia. Cine nu, se multumeste cu preturi mai modeste si pentru ca nu are bani multi de numarat, ii ramane si oja pe unghii si glossul pe buzehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reprezentanta. si dupa parerea mea.cred ca sunt bune! Nu extraordinare dar nici rele cum spun ceilalti. fata de avon si oriflaime.care au niste preturi de iti vine rau. cu siguranta Lady`s!

| ella_7881 a răspuns:

Buna, numele meu este mihaela si sunt reprezentanta lady's. tin sa te anunt ca sunt produse destul de bune, insa ca afacere este una profitabila...castigi multi bani...si e foarte simplu, te pot auta cu orice detaliu, pot inscrie reprezentanti,(in paralel sunt reprez si oriflame si avon)insa ca si castig lady's e cea mai tare afacere add ella_angel_016 si-ti dau toate detaliile

| milka21 a răspuns:

Sal! Eu am auzt de la o prietena de Lady's care a zis ca nu sunt ok, dar am incercat si sunt reprezentant si fata de avon unde faci contract si obligatii aici nu ai contracte nu esti obligat sa fac comenzii...
PRODUSELE sunt destul de bune parfumuriile rujuriile sunt ca si la avon oriflame etc... bune.
Mie una imi plac cele de la Yves rocher dar ckne da de la 100 de lei pe un parfum si sunt scumpe.deci lady's are raportul caliatate-pret