| deearrr a întrebat:

Hey! ce parere aveti despre xxl bust? a incercat cineva? am citit mai multe forumuri si foarte multe femei spuneau ca e eficient si bun,si ca e singurul care a dat rezultate,bineinteles la fiecare diferit dupa organism,la unele mai mult, la altele mai putin...nu stiu ce sa spun! daca a incercat cineva,spuneti-mi, pls! dau Fundita!happy

1 răspuns:
| Biicsen a răspuns:

O prietena mi-a zis ca da cat de cat roade, dar nu trebuie luat in exces, caci la unele persoane are tendinta de ingrasare. Eu iti recomand sa consulti un doctor, sa isi dea si el cu parerea despre aceste pastile happy Funda?