| CristianaBV a întrebat:

Hey... ce pot sa fac ca sa-mi creasca parul mai repede happy Il am pana la umeri mno. si eu un chinlaughing

5 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu ma dau cu o solutie de la gerovital pentru indesirea parului si am impresia ca ii si accelereaza cresterea:d Sau o prietena de-a mea foloseste tinctura de ardei iute si functioneaza:d

| AnonimGirl67 a răspuns:

Pai ar fi cateva solutii care sa te ajute:1.Cand te piepteni lasa-ti capul in jos si piaptana parul asa(ajuta substantele naturale ale parului sa iasa la suprafata) 2. Spala-te pe cap cu cantitatea de sampon pe care o folosesti (sa nu fie prea mare) amestecata cu putina apa si clateste-te cu apa rece amestecata cu putin otet (otetul te fereste de matreata si nu se ingrasa parul atat de repede iar apa rece nu il opareste ca sa zic asa deci evita sa ti-l speli cu apa fierbinte) 3.Inainte de culcare maseaza-ti scalpul cu degetele in cerculete mici si dese vreo 5 min.Toate astea vor face parul sa creasca cu cativa centimetri in plus(ceea ce e mult). Bafta!

| Λndrei a răspuns:

Trage de el, ce poti sa faci!?

| LastWhisper a răspuns:

Asteapta alta solutie nai

| roxycu a răspuns:

Pai ai putea sa-l dai cu ulei de ricin( pe care-l poti achizitiona de la plafar) inainte cu 1 2 ore sa te speli pe cap de cate ori te speli pe cap.bafta!