| Justina10ify a întrebat:

>HEy.: Cei care ati folosit servetele pentru curatarea petelor de la AVON, ce parere aveti? ajuta? recomandati altceva din gama Clearskin?

Răspuns Câştigător
| LoRyCyKu a răspuns:

Eu nu le recomand, dupa ff scurt timp nu isi mai fac efectul.In schimb am descoperit un gel de fata de la farmec extraordinar de bun.Intreaba in farmacii de Gel de fata purificator cu extract de aloe vera de la farmec, iti poti lua si crema si lotiune tonica.Gelul e in jur de 8 lei cam asa, si se poate gasi si in magazinele de cosmetice.E mult mai bun crede-ma.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cheltuiești banii de pomană, pe mine m-au dezamăgit!
Pa, pa.

| biana_1090 a răspuns:

Sunt foarte bune, aduca la mine a mers...ti-l recoman