| FreakyChucky a întrebat:

Hey,cine credeti ca va castiga titlul de NextTopModel sez 3?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Barbara

| Patrăţel a răspuns:

Eu as vrea sa castige Barbara. Dar presimt ca o s-o aleaga pe Denisa, mi se pare o favorita.Iar Ramona, mm, se descurca fiindca are experienta.Mai bine sa le lase si pe celelalte sa se ''dezvolte''.

| W3R4 a răspuns:

Barbara e cea mai draguta, ea merita cu adevarat sa castige, deoarece s-a descurcat cel mai bine la orice sedinta foto.
Iar pe Ramona n-o sufar deloc.
Imi pare rau de gemene, erau chiar de treaba! sad

| Kasia a răspuns:

Barbara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Barbara...dar s-ar putea sa o aleaga pe Denisa fiindca deja a lasat-o de 2 ori la rand in concurs.

| a răspuns:

Hey! Eu tineam cu gemenele, sincer :/. Pacat ca le.a dat afara. Acum eu tin doar cu Barbara. Restul nu le suport laughing.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cred ca Ramona

| Dianatips a răspuns:

Sper sa castige Ramona! big grin

| andrutza122 a răspuns (pentru Dianatips):

Eu cred ca barbara

| AlleSiAtat a răspuns:

Probabil Ramona...dar eu vroiam sa casige Laura sau Barbara.A fost un soc sa vad ca gemenele au fost eliminate. :O Dupa parerea mea, Denisa nu prea are treaba cu asa ceva, mai ales ca a facut poze bune doar la ultimele 3 episoade.winking As fi eliminat-o pe ea si pe Cristina.

| adeliz a răspuns:

Mie chiar mi-au placut gemenele, dar cred ca au fost eliminate pentru a nu se desparti; intr-un fel e corect asa. Era ciudat ca una sa ramana si cealalta sa plece.
Dar dintre finaliste, eu cred ca o sa castige Denisa (mie mi se pare ca seamana foarte bine cu Bianca Dragusanu).
Sper sa castige cine merita cu adevarat si cine chiar a muncit serios pentru acest titlu de NextTopModel.happy
Succes tuturor!

| allexxys a răspuns:

Eu cred ca denisa sau barbara...dar mai repede ar fi castiga denisa ca este mai inalta.tongue

| AditzaAditsssa a răspuns:

Probabil Ramona, e cea mai buna dupa parerea lui Catalin.Mie sincer imi place Barbara si gemenele erau iarasi foarte bune, dar a pastrat-o din pacate pe Denisa care nu prea are treba cu realitatea.Mie personal, mi-ar placea sa castige Barbarahappy

| AndreiGrigore a răspuns:

Ai postat aiurea...

| BornToDie67 a răspuns:

Denisa