| dulshee a întrebat:

Hey..cine imi spune niste exercitii pentru cresterea sanilor si pentru niste picioare frumoase? funda:*

4 răspunsuri:
| ade291 a răspuns:

Nu prea exista exercitii pentru cresterea sanilor, dar lasa ca o sa creasca ei pana la urma, mai ales daca esti la adolescenta. Pentru picioare: genoflexiuni, saritul coardei, sarituri, alergari pe loc si multe altele (poti gasi pe youtube tutoriale).

| TellaPro a răspuns:

Daca esti in crestere poti incerca ceva:
unde-ti sunt sanii baga mainile sub ei si strangete de piept. Nu prea stiu cum sa-ti explic dar sper ca ai inteles

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Tits-job.

| Siegfried a răspuns:

Atingeri cat mai dese, de la straini preferabil.