| cristyna_1036 a întrebat:

Ziceti-mi si mie exercitii care ajuta mult la cresterea sanilor?!

Răspuns Câştigător
| Andreiutz_4276 a răspuns:

Voi chiar credeti tot ce auziti? Sanii nu mai cresc, decat daca se dezvolta intreg organismul.Nu exista exercitii cu ajutorul carora sa ii maresti. Poti doar sa faci exercitii pentru a-i mentine fermi. Dar ei nu mai cresc! Daca ai 18 ani, organismul este compet dezvoltat, nu iti mai cresc. Daca ai 13-14-15 ani, corpul mai creste si poate vor mai creste si sanii.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stai în poziţia antilopei, pune-ţi două cărămizi pe spate şi stai aşa două-trei ore pe zi.
Într-o săptămână încep să se vadă rezultatele!
Spor!