| YHE a întrebat:

Hey! cine ma poate ajuta urgent? cum se numeste tricoul pe care il poarta antonia in melodia jameia ( vine un maieu stramnt apoi unul larg, pe o parte si scurt ) apropo sa-mi spuneti si de unde il pot cumpara! va rog sa-mi raspundeti repede!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce tricou? Prima data poarta o bluza cu paite, apoi un top cu un hanorac pe deasupra si apoi o camasa.La ce te referi? Spune exact minutul la care e tricoul...