| Georgiana_9807 a întrebat:

Hey! Cine stie cum se poate scapa de cosuri? As vrea niste masti din fructe sau cumparate! Sau.....chiar nu stiu. Vreau sa vad ce idei va vin! Celei mai bune solutii ii dau Fundita iar celorlalte vot!

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună Georgiana!
Pune o feliuţă de lămâie pe locul cu pricina. Apoi, las-o aşa timp de 10/15 minute. Şi repetă acest exerciţiu o săptămână, sau, dacă sunt mai multe, două săptămâini.
Atenţie! Va ustura puţin la început, dar,, Baba suferă la frumuseţe!". Succes!happy

9 răspunsuri:
| andreyyya a răspuns:

Eu folosesc Professional in 3 pasi de la avon si pot spune ca m-au ajutat produsele acelea intr-adevar. Ca metoda naturala poti folosi sucul de la lamaie sau citrice pentru ca le usuca foarte bine desi ustura putin la inceput. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu(si nu numai)il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......de-cosuri/ Numai bine.

| SMarius a răspuns:

Leacuri de astea babesti sunt cate vrei...am auzit una in care amesteci tarate, zeama de lamaie si nu mai stiu ce... dar nu cred ca merita!
daca ai o acnee usoara, cumperi ceva produse de la Avon pentru asa ceva, daca e mai grava, mergi la un dermatolog(sau la doctorul de familie, ala iti poate la bilet de trimitere la dermatolog si nu platesti) si iti da ala o retele, mergi la farmacie si bingo!(eleva find iti da compensat)

Asta mi se pare cea mai buna varianta, si nu te ungi cu tot felul de chestii naspa!big grin

| BissiBee a răspuns:

Pai nu prea pori sa te scapi de cosuri.....eu iti recomand sa te speli cat mai des pe fata si sa nu le bazai. Masti si eu am incercat mai multe dar nu iti pot recomanda nici una nu au efect, si sa nu mai spun cati bani am stricat pe creme.Va trece de la sine!

| Dj7EdWarDD a răspuns:

Cel mai bine e sa. faci sexhee hee si gata big grin

| Andrada98_3943 a răspuns:

Eu am cumparat un fel de gel crema intr-un tubulet de 15 ml de la avon. se numeste clearskin profesional si e f bun sper ca te-am ajutat... PS sau poti sa iti dizolvi 2 aspirine intr-o cana de apa si sa te speli pe fata cu ea. ca si crema asta tot pe baza de aspirina este :*

| Gotye a răspuns:

Incearca Baraka. un medicament sub forma de capsule.

| Georgiana_9807 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri si le voi incerca pe toate! Inafara de raspunsul lui Dj7EdWarDD!