| madeleine34 a întrebat:

Hey, cine stie niste trucuri/produse/articole/videoclipuri/etcpentru stralucirea parului?
Si daca sunt produse, de unde le pot cumpara?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Un produs cu multe laude : schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

| gabygabygaby a răspuns:

Depinde cum ai parul..este despicat, dur, aspru? Eu folosesc un ulei de argan de la pantene si o masca de regenerare si de reparare a parului de la dove.fac minuni.le-am luat din carrefour sau se gasesc si in cora