| Child a întrebat:

Hey! Credeti ca ar merge o bentita pe frunte(ma refer la o bentita ca a Antoniei in "Jameia") cu o rochie usor mulata?

10 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Cred ca ti-ar sta foarte bine

| passenger a răspuns:

Este exact ca a ei?

| Child explică (pentru passenger):

Te referi la bentita?

| passenger a răspuns (pentru Child):

Da

| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyCred ca ti-ar sta minunat, acele bentite se asorteaza perfect cu rochiile, dar ai grija ca bentita sa fie asortata cu culorile care le are rochita, pantofii sau accesoriile, bafta!

| LovehopeTrust a răspuns:

Nu cred... dupa parerea mea bentitele acelea pe frunte merg mai mult la ceva mai largut mai sport sa zic.

| Child explică (pentru LovehopeTrust):

Mai sport? Delia poarta si ea (vezi X Factor) si le poarta cu rochii, in nici un caz sport...

| LovehopeTrust a răspuns (pentru Child):

Sport nu m-am referit la trening-uri am vrut sa spun ca la o rochie mai larguta adica nu chiar mulata si cum ai zis tu Delia nu le purta la rochii mulate si nici Antonia daca te uiti in videoclip sau cand a fost intr-o zi la HappyHour purta o bentita cu o bluza larguta ii se vedea abdomenul si avea o pereche de blugi taiati cu tenesi si un hanorac pe deasupra, eu nu am spus acest lucru aiurea am fost si eu cat de cat atenta la felul in care Antonia sau Delia au purtat acele bentite.

| ViperaBruneta a răspuns:

Oo da. numai la rochite mulate se poarta.

| Child explică (pentru ViperaBruneta):

Parerile sunt impartite...Nu stiu ce sa zic...