| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Hey,credeti că mi-ar sta bine cu ochi albastri, am ochii căprui si nu prea imi plac :/
Iata poza cu mine : https://www.facebook.com/....../photo.php
sau aici (nu e photoshop )https://www.facebook.com/....../photo.php
Ce părere aveti despre mine
colegii imi spun ca sunt urata
e adevarat :?

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Buna. Vreau sa fiu sincera cu tine.Nu ti-ar sta bine cu ochii albastri.Esti frumoasa cum esti si nu trebuie sa te schimbi.Si in leg cu colegii tai ia nu ii mai baga in seama si o sa vezi cat de bine o sa te simti dupa ce le vezi felele de disperati care nu mai stiu ce sa spuna a sa se faca importanti

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ti.ar sta bine cu ochii albastrii (un albastru putin mai deschis ca al prietenei tale) si nu cred ca esti urata! Esti naturala si frumoasa! Te pup

| CocoChanel18 a răspuns:

Salut.Nu iti va sta cu ochi albastri.Esti draguta, si eu chiar cred ca fetele naturale, fara tone de machiaj sunt cele mai frumoasehappy