| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Care este mai frumoasă?
Eu : www.facebook.com/photo.php?fbid=308377792698642&set=a.11 3237372212686.1073741825. 100005792713600&type=1&theater
sau colega mea : https://www.facebook.com/....../photo.php
Fiți simceri!

Răspuns Câştigător
| nicudare a răspuns:

Tu :*, funda?

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru nicudare):

Mulțumesc mult!
Dar cred că ai spus asta mai mult pentru fundă.
Am dreptate?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Colega ta! happy

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru OnuOnulică):

Nu-i nimic fiecare cu gusturile lui happy

| AndyPeScurt a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca este mai frumoasa colega ta dar fiecare are o frumusete interiora si gusturile difera de la baiat la baiat...

| IzabelaRoxii a răspuns:

Nu conteaza care duntre voi doua este mai frumoasa, cel mai mult conteaza frumusetea interioara, nu cea exterioara.
Funda? happy

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru IzabelaRoxii):

Dacă ar fi să luam frumusetea interioară eu sunt mai frumoasă.
Ea mi-a spus ca uraste animalele iar cei care urasc animalele au un suflet rau.