| allyz a întrebat:

Hey! Credeti ca se potrivesc niste cizme (negre cu toc) pana sub genunchi cu o rochita tot neagra scurta, cu maneci trei sferturi? As vrea sa ma imbrac asa de revelion, stiu ca poate e prea devreme dar trebuie sa imi fac tinuta de pe acum pentru ca o sa plec in vacanta. Nu prea vreau sa imi iau pantofi sau botine pentru ca am gambele cam groase si incerc sa ascund lucrul asta. Si o sa fie si frig pentru pantofi iar colanti nu vreau sa port. Inca nu mi-am cumparat rochita dar am vazut doua modele asemanatoare care imi plac, ambele au maneci trei sferturi, una este mai stramta pe corp iau cealalta este mai larguta, putin creata. Care este parerea voastra, cu ce s-ar potrivi mai bine cizmele? imi pare rau ca nu am poze. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Sabrine a răspuns:

Cumpara-ti o pereche de cizme cu toc peste genunchi. Iti va lungi picioarele si vei arata sexy. Crede-ma, efectul va fi garantat!

| ZuZumonster a răspuns:

Dar de revelion ar trebui sa porti ceva rosu pentru ca o sa iti "aduca noroc"! :-D

| allyz explică (pentru ZuZumonster):

Voi purta si ceva rosu dar probabil nu va fi vizibil laughing