| anonim_4396 a întrebat:

Hey, creionul alb, face rau ochiului daca e aplicat pe linia apei? E doar o nelamurire de-a mea, pentru ca asa am auzit de la alte fete.

4 răspunsuri:
| Sarai a răspuns:

Si eu folosesc creionul alb pe linia apei de mult ( cam 3 ani ) si nu am avut probleme pana acumwinking

| Nicol12378 a răspuns:

Eu cred ca nu e bine... Daca incerci sa te dai cu orice fel de creion pe linia apei se poate ca sa nu suporte ochiul (probabil ar fi sensibil ) si sa faci o infectie... Funda?

| MsBlackSwan a răspuns:

Nu happy, poti sa te dai linistita

| RobertaPaula111 a răspuns:

Hey!
Eu zic sa nu mai folosesti daca foloseai creion alb sau negru pe linia apei decat foarte rar pentru ca nu este bine.
Il poti folosi mai rar la machiaje mai speciale.
Sper ca te-am ajutat!