| anonim_4396 a întrebat:

Hey...cum asi putea slabi 5-10 kilograme pana incepe scoala. Mentionez nu imi place carnea de niciun fel. iar prin naturiste nu vreau... Fundita :X

Răspuns Câştigător
| gabisteaua74 a răspuns:

Itizic eu ca am av aceias problema ti regim si daca nu iti place carnea si mai bine dar totusi mai mananci din cand in cand sa iti menti energia si cat mai multe salate
nu mananci seara dupa ora 7 si daca mananci foarte putin

faci mulata gimnastica SERA mai ales cel putin o ora si dimineata cand te trezesti cel putin jumatate de ora

daca esti la mare sau ai strand in oras/sat sa innoti mult pentru ca apa trage din grasime iar gaca innoti intreg corpul lucreaza si slabeste deci 2 avantaje ok asta e tot ce stiwinking sper sa iau funda

3 răspunsuri:
| frumm10 a răspuns:

Pai ai putea foarte bine sa incerci pe cat posibil sa nu mananci decat salate si chestii mai usoare. Micul dejun sa nu lipseasca[ai putea incerca cerealela Fitness,sunt ff bunehappy ],multe fructe,legume si bineinteles apa! Deasemena treabuie sa faci miscare,poti iesi in parc sa alergi, exercitii fizice, etc.Atea sunt, dupa parerea mea, lucruri de baza in cazul in care vrei sa slabesti.Succes!love struck sper ca raspunsul meu sa fie de ajutor si sa dea rezultate!:*

| DeeaDee a răspuns:

Da am un catel care de obicei tata iese cu el in parc..., dar de acum o sa ies eu mai ales ca lui ii place sa alerge foarte mult.

| Clax a răspuns:

Un program individual de pe www.dietapersonalizata.com cred ca este cea mai buna alegere pentru tine. Nu uita sa faci si ceva miscare, de preferabil sala.