| AndreiMadda a întrebat:

Salut.
Cam cate kilograme as putea slabi pana in August cu o dieta bazata pe sfecla rosie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, pentru ca nu stim dieta si nu avem cum sa apreciem ceva ce nu am facut vreodata.

| Sociopatul a răspuns:

Depinde de mai multe, pentru a slabi trebuie sa fi mereu intr-un deficit caloric. Eu incerc mereu sa fiu in deficit caloric. Uite sa-ti dau un exemplu in vara aveam 86 de kg dupa 2 luni am ajuns la 70 si inca contiunui sa dau jos. Ce fac pentru asta? Mult sport si sunt mereu in deficit. Nu stiu cum e cu sfecla rosie dar mananc mereu salata verde cu piept de pui. Pe mine asta m-a ajutat. Acum depinde si de organismul fiecaruia. Dar iti spun cura de slabire merge mana in mana cu sportul bafta!

| Sociopatul a răspuns (pentru Sociopatul):

Ideea era ca multe kg daca respecti ce am zis eu acolo, sper sa se fi inteles ceva