| Saya555 a întrebat:

Heyhappy...cum pot avea parul lucios si frumossad fundabig grin

4 răspunsuri:
| Deea236 a răspuns:

Draga, te duci la farmacie si cauta sampon sau trantament pentru parul lucios si frumos, sau daca vrei ca iti faci masca cu ulei de masline sau cu otet! Funda?

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Cumparati un Balsam de par si dupa ce te ai facut dus, da`ti cu balsamul il lasi 10 min si dupa te clatesti.

| SIsUTuDoR a răspuns:

Vezi daca nu il mai speli cum iii''are luciu!''?batting eyelasheso data la o lunalaughingasa face o profa si +de asta miroase laughingfoarte traditional

Răspuns utilizator avertizat