| ralucamirabela a întrebat:

HEY! Cum pot sa imi fac si eu parul asa? Am incercat sa il si impletesc,sa imi fac moate, cu placa.dar nu imi iese asa... :|

https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Eu cred ca e facut cu placa sau cu o perie rotativa. Incearca tutoriale mai detaliate pentru metoda cu placa, poate nu ai procedat corect. happy O zi frumoasa

| ralucamirabela explică (pentru AnonimaOk):

Am procedat corect..doar ca nu imi ies toate la fel.adica nu stiu cum sa zic.imi ies aiurea..si mai ales ca am parul des nu prea se aseaza bine..si nu stiu ce naiba sa ii fac

| AnonimaOk a răspuns (pentru ralucamirabela):

Ca sa iti iasa toate la fel ar trebui sa imparti parul in niste suvite - eu iau 4 de la baza si vreo 6 de deasupra, pentru ca am parul destul de des. De asemenea cand deplasezi placa misca-te la fel de repede/incet si porneste de la un nivel identic de apropiat de radacina. Inca o chestie : ca sa iasa buclele spre exterior cam cum sunt acolo, ar trebui ca placa sa o tii cu mana stanga pentru partea stanga, cu dreapta pentru partea dreapta.

| Cigarettă a răspuns:

Ai încercat Cu ondulatorul?thinking

| GiaT a răspuns:

Cu ondulatorul conic, are prietena mea si isi aranjeaza parul in acest fel.