| Saya555 a întrebat:

hey.cum pot slabi repede?sad fundahappy

Răspuns Câştigător
| Andrei20133 a răspuns:

Slabitul necesita efort fizic si putina mancare. in special paine paste fainoase. alimente prajite etc Sportul ar fi una din metodele care te`ar putea slabi Apoi ar fi fitness`ul care te ajuta la slabit
Mancari regulate de obicei se baga 3 mese pe zi ( dimineata / amiaza / seara) Mesele ajuta foarte mult la slabil.Lichidele sunt bune dar nu orice lichide (nu alcool nu sucuri acidulate apa minerala) Si fara tutun (tigari) sper ca te-am putut ajuta :-s

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu mananci, nu bei si faci sport daca vrei foarte rapid

| RiRi5846 a răspuns:

Nu prea mananci si bei foarte multa apa + vreo 2 ore de sport pe zi.Apa ajuta foarte mult la curerele de slabit.

| kingRing a răspuns:

Simplu,daca ai o virsta mai serioasa incearca prin sex, slabesti foarte tare!

| B0GDI a răspuns:

Liposuctie...

| c0sty234 a răspuns:

Mananci numai merge toata ziua laughing Eu asa am slabit