| anonim_4396 a întrebat:

Hey.cum se masturbeaza baietii? dar o fata? funditsha

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pe sistem turbo, pana turbeaza.

| TeoPT a răspuns:

Fetele cu bormasina.
Baietii cu razatoarea.
Bafta

| Ramonaaaa a răspuns:

Baietii si`o freaca iar fetele isi introduc degetele (sau alte lucruri) in vagin :-s.

| harciog a răspuns:

Baietii fac huuu,huuuu sa sa ca si cind ar vrea sa se infierbinte iar o fata face haaaaaa, haaaaa, ca si cind ar sufla peste ceva sa se racoreasca.E foarte serioasa intrebarea ta.

| Alex_3627 a răspuns:

Ca sa folosesc un limbaj clasic, baietii fac laba[ciudat suna; intr-adevar, si-o freaca ] iar fetele isi maseaza pasarica, introduc jucarii erotice in ea.

| XDoctor a răspuns:

POi din experienta... il apuci... si incepi sa il freci inainte si inapoi.pana cand te termini!

| BubleBluexD a răspuns:

... Baietii isi freaca penisul cu misacri sus jos, sus, joslaughing
Iar fetele isi freaca clitorasul sau isi baga in vagin 2 degetewinking. sau mai stiu eu ce alte lucrurilaughing
.

| CrazyAngel17 a răspuns:

Heiii...cl65 daca nu ai nimic de zis sau sa ii explici fetei atunci mai bine tine-ti gura si taci