| QAlessia a întrebat:

Hey, cum scap de rugina de pe cercei? I don't want to see, am o pereche de cercei care imi plac foarte mult si nu vreau sa renunt la ei!

Răspuns Câştigător
| Ssshadow a răspuns:

Pai nu prea poti...
Eu stiu cand rugineste ceva dau cu ''abraziv''si dupa aia il vopsesti...
Dar la cercei nu prea poti.
Daca iti plac cu adevarat pune-i intr-o cutiuta si tinei amintire.

4 răspunsuri:
| Yuly_5795 a răspuns:

Este o solutie anti rugina car o poti achizitiona de la magazinele de construcii funda?

| UrsuletulCacao a răspuns:

Pai,du-te in baie iei o periuta de dinti veche pui putina pasta pe ea apoi freci pe cercei si in cet in cet se duce ruginahappy

| Al3xutzUu_3376 a răspuns:

Eu am avut la fel! Trebuie sa-l bagi in coca-cola sau ceva cu acid puternic cum ar fi sifonul.Il tii cateva ore si se ia din rugina! Crede-ma

| Alyna_Aly_1997 a răspuns:

Si eu am aceas problema:-s si am incercat cu pasta de dinti da se ia foarte greu...acum o sa incerc faza cu bagatu in acidthinking sper din tot sufletu sa mearga:-s:-