| Irinushh a întrebat:

Cum pot sa imi largesc o pereche de blugi? Inca intra pe mine, dar sunt destul de stramti si imi plac foarte mult, deci nu prea vreau sa renunt la ei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca tii la ei atit de mult, poti merge la un croitor si o sa vezi ce iti spune el, dar cel mai bine e sa inveti inca de pe acum ca sunt unele lucruri la care trebuie sa renunti, vor veni lucruri si mai bune la care va trebui sa renunti, tu fiind neinvatata cu asta o sa suferi mult, deci sfatul meu este sa accepti ca nu ii mai poti purta pe blugii aia, si iti poti lua o pereche noua care iti plac.

3 răspunsuri:
| Visatoarea a răspuns:

Slabeste.sa nu fi ofensata! e un sfat eficient.
De exemplu mi-am cumparat o pereche de blugi, aveau doar o marime mica.i-am purtat abia peste 4 luni si asta fiindca am slabit un piclaughing

| Irinushh explică (pentru Visatoarea):

Nu e cazul sa slabesc ca sunt deja destul de scleptomanca big grin

| ana_9938 a răspuns:

Eu zic ca se vor largi cu timpul asa mi se intampla mereu dupa ce i port de 2 3 oriwinking