| Tudor1212 a întrebat:

Hey...cum va place parul la baieti? cret, scurt, lung, drept? blond, brunet sau saten?

19 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poi scurt, sa se faca diferenta intre o fata si un baiat :d si culoarea nu conteaza asa mult, dar totusi mi se par mai draguti baietii bruneti si sa fie drept

| chels95 a răspuns:

Drept

| beautifulkiss a răspuns:

Buna as alege brunet cu parul mediu intre scurt si lung si drept:X

| Alynutzaaa a răspuns:

Brunet love struck sunt foarte draguti deoarece la majoritatea le pune fata in evidentza!

Insa daca vrei sa iti alegi un prieten nu cred ca ar fi bine sa te orientezi dupa asa ceva.

Ce e in interior conteaza dar desigur :d sa fie si dragut cat de cat!

| Ana a răspuns:

Scurt, saten.

| fluturas a răspuns:

Cret si blond love struck

| Maadaaaa a răspuns:

Eu ador baietii cu parul brunet si putin mai lung love struck ( nu pletos desigur laughing ).

| Lalala a răspuns:

Mie una imi place blond si lung si nu conteaza daca drept sau cretwinking[nu exagerat]

| xAnita a răspuns:

Pfaa` love struck... Ador baietii cu par cret brunet!
Gen Mr. Levy care canta cu Parazitii piesa Arde!
Sunt adorabili puppy dog eyes!

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Nu prea imi place lung ( adica uneori ), cretul e super, scurtul (uneori ) drept totdeauna in afara de cel prea scur de un centimetru, blondul la nebunie, brunetul intotdeauna satenul ( uneori ) pentru ca am unul in clasa A care are parul saten spre roscat si la varfuri portocaliu
as prefera si ondulat ( natural ) pentru ca fratele meu il are lung asa si e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet:X:X:X si coafura ceva in gen justin bieber sau cody simpson big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii care au parul scurt(dar nu gen puya) si sbrunet ar fi super dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.cret...cu par nici prea lung nici prea scurt ochi albastri sau caprui inchi... dar si baieti cu par drept sunt draguti(saten)

| GFantastikBaby a răspuns:

Mai lung, dar nu foarte lung, drept, saten sau brunet. Gen Justin Bieber. big grin

| GFantastikBaby a răspuns:

Imi place saten sau brunet, mai lung, si cret e fain dar si drept e super.

| Aly359 a răspuns:

Saten, scurt :X i love it

| Frumusika24 a răspuns:

Mie una imi place scurt blond sau brunet :X:X:X (si eu st blonda)

| dEaaax a răspuns:

Nu conteaza cum. dar sa fie bruneeet! =p~
Daca e saten nu ma supar. big grin

| Roxx_2269 a răspuns:

Heeihappy
Mie imi place in general parul inchis la culoare, si mediuhappy
adica.nici scurt scurt, da nici mai jos de umerihappy
si imi place sa fie drept