| Loly a întrebat:

Pt baieti:
1.Preferati o anumita culoare la o fata? (la haine)
2.Culoarea ochilor preferata la o fata.
3.Slaba sau mai plinuta?
4.Par drept sau cret/ondulat?
5.Par lung sau scurt?
6.Par blond, brunet, saten sau roscat?
7.Va plac fetele timide?
Funda.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine nu exista acea fata la care multe persoane ar dori sa o aiba.

| Schutzsttaffel a răspuns:

1.Nu are importanta
2.Nu are importanta(dar eu personal ma topesc dp. ochii albastrii)
3.De preferat slabuta
4.Nu are importanta
5.Nu are importanta
6.Nu are importanta(idem ca la ochi.ador brunetele)
7.Depinde cat de timida.dar nici asta nu conteaza

Dar mai presus de toate acestea...sunt sentimentele care le ai pentru ea.

| hardilau29 a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza cu ce culoare se imbraca o fata, imi plac ochii caprui, dar nici ceilalti nu sunt urati. La punctu 3 nu stiu cum sa-ti zic imi plac asa, nici grasa nici slaba, dar tind spre slaba, fara a fi o aschie de aia numai oase pe ea. Adoor la o fata parul drept, sa nu fie scuurt gen baiatoasa, dar nici de ala luuung pana la fund. Culoarea parului nu conteaza, iar fetele timide au de pierdut.

| Zzoomless7 a răspuns:

1.Nu are importanta.
2.Caprui, verzi, albastrii.
3.Intre.
4.In special drept. Mici exceptii cel ondulat.
5.Mediu spre lung.
6.Blond, brunet, saten.
7.Nu are importanta.