| andreea_1977 a întrebat:

Hey :d! ce credeti despre barbatii/baietii care poarta ugg-uri? laughing)

10 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Sincer... Mi se par penibili!

| Minks a răspuns:

Sincer pana acum nu am vazut, dar daca poarta careva, e esenta gay-ismului in persoana rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Normali.Care-i problema?

| theprettyreckeless a răspuns:

laughingugg-urile is pentru fete din cate stiu. ar parea gaylaughing.
ai vazut tu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunte-ti niste imbecili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ugg-urile nu sunt in special pentru fetestraight face Dhaaa! sunt modele si pentru barbati. Si chiar unele sunt unisex. Dar acum cu toate aceste "fake-uri". Aiurea. Acum sincer cati dintre ce 'innebuniti' dupa acest tip de cizme si.au cumparat dar nu originale.hahaha fake.tongue

| FanPoP a răspuns:

Si barbati poarta ugg-uri, chiar bradd pit sau lol... mircea geoana!laughing

| cartoflet a răspuns:

Mi se pare foarte gay rolling on the floor
[Sincer nu am vazut dar asta cred eu]

| MidNight_4619 a răspuns:

Pana acum n-am vazut specimene de astea!

| andreea_1977 explică:

Da rolling on the floor) [ theprettyreckeless ]