| Beckyyy a întrebat:

Asta e o intrebare pentru baieti: ce credeti voi, baietii, despre fetele care poarta bikini?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Intreaba-ma ce cred despre fetele care isi dau jos bikini laughing
Lasand gluma deoparte, prefer sa vad biknibig grin mai acopera cate cevarolling on the floor

| ROB3RT89 a răspuns:

E doar o lenjerie intima, nu poti caracteriza o fata dupa criteriu asta.E ceva cat se poate de irelevant...

| TheAce a răspuns:

Probabil ca sunt putin demodate, nu stiu. Intrebarea ta e mai degraba hilara.

| whattt a răspuns:

Pentru ca e mai sexy si arata mai bine

| caterinasmile a răspuns:

Ok ..eu sunt fata si stiu ca prietenului meu ii plac foarte mult