| Tusieu123ampepenidevanzare a întrebat:

Hey! Da, pai am nevoie de o aplicatie care te ajuta sa asortezi hainele mai bine decat ai face-o tu.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna!
Aplicatie de genul nu cred ca exista.
Iata totusi niste ponturi :
http://www.divahair.ro/......a_hainelor
Sper sa ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există așa ceva.

| antonio30 a răspuns:

Nu ai nevoie de o aplicatie care să îți spună cum să te îmbraci. La moda de acum poți să te duci și în pijamale afara

| LovelyA17 a răspuns:

Îmbracă-te cum îți place ție. Fii original happy Cu imaginație! Dacă tu crezi că arăți bine când te îmbraci de ce ai avea nevoie de o aplicație? big grin Privești prea mult Spioanele? laughing