| SexoasaTha a întrebat:

imi puteti da o aplicatie pentru telefon(iphone) cu care sa vad prin hainele oamenilor?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Nu cred ca exista o apicatie asa indrazneata laughing

9 răspunsuri:
| thisisMirel a răspuns:

Nu exista o asemenea aplicatie. Exista decat aplicatii care spun ca vad prin hainele oamenilor, dar acestea sunt doar pentru distractie, niste simple inregistrari.In orice caz nu ai cum sa vezi prin hainele oamenilor cu nici un fel de aplicatie...Soer ca te-am ajutat.

| pozeanimate a răspuns:

Insoarate si nu cauta cai verzi pe pereti
sau daca esti mic asteapta sa cresti

| Weider a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Foloseste-ti imaginatia.

| Razvanp69 a răspuns:

O fi Apple cu tehnologia dar nu suntem in Sci-Fi. Si daca va exista aplicatia si o ai deschisa si trece vreo baba ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| soaitamarius a răspuns:

Nu exista sunt doar niste aplicati care sunt vrajeli! funda?

| messii10 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| LiveInXtreme a răspuns:

laughing
Dar cine te crezi x-man cu infrarosu + ultra scannerlaughing
Nu exista ca nu suntem NASA adica merge doar ca nu functioneaza pe acea persoana doar iti arata corpul unei femei/barbat in chiloti