| xPikaChux a întrebat:

Hey! Dau funda! Eu stau In Bucuresti si as vrea sa imi iau o placa de creponat parulhappy.Aveti idee de unde as putea sa o cumpar? Si daca se poate niste informatii in plus(ce credeti voi ca mi-ar prinde bine sa stiu). Mersiii!:*

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

Poti gasi in cora si sunt destul de bune eu mi-am cumparat de indreptat si sunt multumita. poti sa cauti in cora in sun plaza(big) are multe acolohappy sau in orice alt cora

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

De ce va ardeti voi parul cu toate prostiile astea?