| Maya06 a întrebat:

Hey,de ce mi se exfoliaza tălpile? In fiecare sâmbătă obișnuiesc sa folosesc acea răzătoare pt. tălpi si cremă.Nu am alte probleme, dar sâmbăta trecută nu am avut timp si nu cred ca era necesar sa se întâmple asa. Tata mi-a zis ca s-ar putea din cauza lipsei de calciu.

Răspuns Câştigător
| Dragomir_Rafaela_1998 a răspuns:

HEI.
E din cauza caldurii, a deshidratarii, etc. E important sa nu cojesti...sa nu porti sosete sau papuci incomode... Poti lua o crema de la farmacie, nu e prea scumpa. Daca nu ai acces pana atunci, fa dus zilnic, da cu acea razatoare si o crema hidratanta.
Sper ca te am ajutat.
Funda? Pupici.