| teiubesc_5807 a întrebat:

Hey! Deci, am nevoie de un sfat! Parul meu este un saten mediu spre deschis.Am bagat prin aprilie suvite blonde, dar acum s-au cam dus, nu mai am prea multe.As vrea sa ma vopsesc cu vopsea Loreal blond cenusiu, nr 10.Credeti ca imi va iesi culoarea? Fara decolorare, clar!

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Daca parul tau natural bate inspre o tenta de culoare deschisa, s-ar putea sa prinda, dar te sfatuiesc sa lasi putin mai mult vopseaua in par ca sa prinda. Fa-te si tu la varfuri sau suvite, nu tot capul, ca e mai bine sa incepi cu o portiune sa vezi cum iese. Daca vrei, du-te la coafor si te va nuanta! Bafta!

| Creatza23 a răspuns:

Foloseste de la garnier blond superb, este frumoasa culoarea