| biancaaioa a întrebat:

Hey. deci. am parul cret natural si decolorat (suvite). vreau sa intreb daca mi.l ard si mai rau daca folosesc placa sau ramane indreptat permanent (adica dupa ce ma spal nu s.ar mai incretii)

2 răspunsuri:
| Melissa24 a răspuns:

Hei. da, o sa l arzi daca te dai cu placa si daca il speli n o sa mai fie drept. funda? happy

| Mistyy a răspuns:

O sa ti se arda si mai rau si o sa se subtieze.Placa indreapta parul o zi doua maxim. Dupa ce te speli parul va fi cret cum il ai tu natural.