| hamsterita29 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste metode de indreptat parul natural. nu vreau sa folosesc placa ptc imi stric parul. mersi anticipat happy

4 răspunsuri:
| GuUumitza a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs uite-te la filmuletul asta:D nu cred ca e nevoie sa folosesti chiar tot ce are fata asta dar o sa iti fie de folos.

| OnlyTheScript a răspuns:

Iei cate o suvita si o tragi tare, tare in jos, pana o vezi tu ca e perfect dreapta. Apoi, avand mana dreapta care tine strans suvita, cu mana stanga iei repede fixativul si te dai mult, multi, mult. Mă, poate merge... happy

| AsTheLove a răspuns:

Draga hamsterita29,
Teoretic,nu prea poti sa il indrepti altfel, intelegi? Vorbeste cu mama ta, fiindca s-ar putea sa stie cate ceva.Sau si mai bine, mergi la un salon profesional si intreaba o coafeza. Poate o fi scump, dar merita! happy
Sper ca te-am ajutat,
AsTheLove