| pynnk a întrebat:

Am parul natural cret, dar l.am tot indreptat cu placa si s.a stricat.il vreau inapoi cret crying pot folosii sampon cu keratina sau este doar pentru indreptare? fundita

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După spălare devine creț, dacă așa îl ai tu, natural.
Pa, pa.

| Ramo137 a răspuns:

Daca te tunzi la 1-2 laughing scuze dar asta ar ajuta sa creasca noul par si sa se regenereze. Si creste mult mai des. Bn acum nu stiu cat de mare esti ca sa poti face asta...si sa nu trebuiasca sa mergi la scuze cu parul scurt... Ai grija de parul tau. Parul e comoara unei fete

| Anija a răspuns:

Nu cred ca mai poți face ceva sa il ai din nou creț daca mai continui sa-il îndrepți si sa-l arzi asa, si eu am aceeasi problema. Problema e ca tu ti-ai ars parul si parul si-a pierdut forma lui naturala. Daca vrei sa il ai din nou creț cum il aveai trebuie sa excluzi placa, feonul si toate astea sau sa te duci la frizer si sa tai tot ce-i ars happy succes :*