| Adequo a întrebat:

Hey,doresc sa ma vopsesc cu Wellaton spuma.A incercat cineva aceasta vopsea? Am parul blond inchis si as vrea sa ma vopseasc blond deschis, nuanta 83 sau 80, voi ce parere aveti? Care din ele credeti ca ar iesi mai frumos? (P.S:nu m-am vopsit niciodata) Daca voi considerati alte nuante de blond mai frumoase, de la Wellaton sau Perfect Mousse (dar nu blond din acele super dechis) astept parerile voastre! happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am incercat eu de nenumarate ori dar nuante de roscat, ce sa zic, se vede ca e mai de calitate un pic

| Love69 a răspuns:

EU ti-as zice sa nu te vopsesti. Crede`ma esti mult mai frumoasa cu parul naturalwinking E m`am vopsit de 3 orii si am parul degradat si fire despicate. De doua ori am folosit spumawinking