| anonim_4396 a întrebat:

Este buna vopseaua perfect mousse spuma de la schwartzkopf? Credeti ca ar iesi o nuanta de roscat, mahon sau un aramiu daca am fostr blonda si m-am vopsit un aramiu deschis dar s-a mai decolorat? Cine a folosit aceasta vopsea? Este adevarat ca la nuante mai deschise iese o nuanta mai inchisa. mi-e frica deoarece sunt alba la fata si nu vreau sa iasa prea inchis.

2 răspunsuri:
| ßiααα a răspuns:

Parerea mea este sa nu folosesti spuma. Iti va arde parul

| KarinaAylin a răspuns:

Si eu m-am vopsit cu spuma si tot blonda am fostbig grin mie mi-a iesit happy!