| Anne_1755 a întrebat:

Hey! E cineva reprezentant Faberlic? As dori sa devin reprezentant, dar as vrea sa aflu mai multe informatii.De ex. daca este o firma serioasa sau daca produsele sunt de calitate. Funda pentru cel mai bun raspuns:d

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Sincer nu am auzit de firma asta

nu vrei sa te faci reprezentant avon?
e o firma serioasa, are peste 3 mil de reprez in intreaga lume.
produsele sunt de foarta buna calitate

obtii si tu premii, accesorii, farduri si veniturile tale personalewinking

pentru mai multe detalii add bia_coolgirl94

| dana_7218 a răspuns:

Eu am fost reprezentant timp de 2 ani, dar de un an de zile nu am mai dat comenzi. sunt f bune produsele, nici eu la inceput nu am avut incredere in ele, dar le-am testat pe pielea mea, sunt f bune cremele de fata, cele anticeluluitice chiar au efect, mai intai ti se incalzeste pielea f tare, parfumurile chiar dureaza f mult, au o gramada de produse f bune, eu mi-am facut clientela mea in fiecare luna faceam cam de 4 mil, iar discountul este de 25%, plus cadouri pe care poti sa le vinzi la randul tau, ca reprezentant ai oferte ceva de genul ca iti da anumite prduse la jumatate de pret. minimul pentru a face o comanda este de 40 lei, cel putin asa era acum un an de zile, cataloage comanzi cate vrei, un catalog este 1 leu, 3- 2 lei, iar 5 cataloage 3 lei, iar ei iti mai dau un catalog gratis pe luna, eu comandam cate un catalog, imi ajungeau 2 cataloage pe luna. crede-ma ca sunt f bune produsele, eu nu m-am mai tinut pentru ca ramasesem fara servici, mi l-am schimbat si tot asa, nu m-am mai tinut de faberlic. chiar mai vroiam sa-mi mai iau niste creme de picioare sunt super bune si cele de maini, dar nu mai cunosc pe nimeni ca fiind reprezentant la feberlic. cine stie, daca te faci teprezentant, anunta poate dau ceva comanda la tine.