| icanchangetheword a întrebat:

As dori sa devin reprezentant la Lady's si vreau sa stiu daca merita si daca sunt de calitate produsele lor? Daca nu este profitabil voi ce alta firma imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am fost eu. Produsele sunt destul de ok si in comparatie cu Avon sau Oriflame au preturi mult mai bune. Poti incerca, daca faci rost de comenezi e mai bine decat la Avon, primesti comision mai mare iar la Avon iti da ca bonusuri produse, aici primesti mai multi bani.

3 răspunsuri:
| kornelus a răspuns:

Buna!
Asta depinde cata vechime are firma.
De retinut este faptul caci o firma cu cat este mai veche pe piata,cu atata reprezentantii lor au mai mult de castigat,bineinteles asta si in functie de comenzile care le ai.
Nu stiu daca la Lady s vei avea asa multe comenzi,adica firma cu cat este mai noua lumea nu are incredere in ele.
Eu daca as fi ca sa aleg, ar fi Avon, Oriflame acestea au mai mare vechime.Dar asta depinde de tine, de persoanele care iti comandata, si mai ales de seriozitatea lor.
Sper ca am putut sa iti dau sfaturi utile!
O noapte buna!
Succes!
Numai bine!

| MirelaR a răspuns:

Eu iti recomand sa alegi un business nou unde nu gasesti un reprezentant la fiecare 100 m. Eu te pot ajuta. Poti castiga chiar din prima luna 500 lei. Pe card nu in produse. Mail mirisrobis@yahoo.com sau 0746265005

| MirelaR a răspuns:

Buna ziua,
Ma bucur pentru interesul acordat si in aceeasi masura m-as bucura sa va dau toate informatiile de care aveti nevoie.
As prefera sa avem o discutie directa pe facebook sau telefonica. Daca sunteti de acord va rog sa imi lasati un numar de telefon sau un cont de fb. Daca preferati sa continuam aici astept mesajul dumneavoastra.
O zi buna